Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdavaat sob vo Ohridi

350 МКД /дневно

Се изнајмува од: Mira 30 јул. 21:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Izdavame sobi vo Nas.Racha vo prijatna i mirna atmosfera od koi 2 sobi se so posebni kupatila a 2 sobi se so zaednicko kupatilo. Ima wi-fi , sopstven parking, kujna so moznost za skara.Vo sklop na objektot e i restoranot cardak.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации