Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdavaat sobi i apartmani vo centar vo Ohrid

1 500 МКД /дневно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Villa White Lake Ohrid 24 септ. 20:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

Villa White Lake Ohrid

13 Огласи во продавницата

Se izdava nov stan vo Ohrid 150 ЕУР
TELEVIZOR LG ULTRA HD SMART 123cm (49) 300 ЕУР
Audi A4 automatic so osum brzini 11 500 ЕУР
AUDI A4 automatic 8 brzini 14 200 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Локација
Охрид
Се издаваат соби и апартмани во вила во центар на градот, на кеј. Собите се нови, комплетно опремени, интернет, кабловска, сопствени купатила итн.
Двокреветни соби со балкон и поглед на езеро 1800 денари за ноќевање за двајца.
Двокреветни соби без балкон 1500 денари за ноќевање за двајца.
Апартмани за четворица, исто така комплетно опремени, со балкон и поглед на езеро - 2400 денари за ноќевање.

Се издаваат и две комплетно опремени студиа во центар позади судот (интернет, кабловска, клима, сопрствени купатила итн.)

Тел за контакт 076 888 288
Villa White Lake Ohrid
076/888-288

Villa White Lake Ohrid

13 Огласи во продавницата
Villa White Lake Ohrid Najdobroto za vas 0 МКД
Se izdava nov stan vo Ohrid 150 ЕУР
Izdavame apartmani sobi Ohrid 0 МКД
SE PRODAVA VELOSIPED CUBE XL 2018 600 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации