Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdavaat sobi vo centarot na Ohrid so parking

0 МКД

Се изнајмува од: Suzana 25 ноем. 14:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Се издаваат соби во строгиот центарот на Охрид со сопствен паркинг. За повеќе информации јавете се на 077 862 420
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации