Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdavaat sobi vo Trpejca

0 МКД

Се изнајмува од: Горан 21 авг. 10:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Се издаваат соби во Трпејца собите имаат посебна кујна и посебна бања ,посебна тераса wi-fi
Инф.на тел.070-518-322 Горан
Слободно од 23- 28 Август
Горан
070518322
Leaflet
Кон почеток