Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdavaat sobi za podolg prestoj *ekstra cena*

0 МКД

Се изнајмува од: Suzana 28 ноем. 13:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Се издаваат соби за подолг престој во центарот на Охрид. Може и за студенти.
Сите потребни информации можете да ги добиете на следниот телефонски број: 077 862 420
Кон почеток