Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdavaat sobi za podolg prestoj

0 МКД

Се изнајмува од: Suzana Вчера 14:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Се издаваат соби за подолг престој во центарот на Охрид. Може и за студенти.
Сите потребни информации можете да ги добиете на следниот телефонски број: 077 862 420
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации