Објавени: мај 02 2020 06:45

Se izdavaat sobi za Prvomajskite praznici

Објавени: мај 02 06:45
Прегледи: 38
Vo Ohrid se izdavaat 5 sobi so kujni, posebni kupatila, WiFi-internet, ul. LAZO TRPOSKI, br. 34.POVELETE.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации