Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdavaat sobi za turisti

200 МКД /месечно

Се изнајмува од: Мишел 18 авг. 19:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
Се издаваат соби за туристи. 200 денари од кревет. Четири соби, сите со тераса. Обезбеден паркинг. 5 минути од автобуска, 10минути пеш од чаршија.
Мишел
076/711-200
Кон почеток