Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVAAT STUDIJA PUPIN VO OHRID

0 МКД

Се изнајмува од: Donce Pupinoska 23 авг. 23:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
Izdavam studija "PUPIN" vo Ohrid, sekoe studio raspolaga so sopstveno kupatilo, frizider, TV kablovska, wireless internet, zaednicka opremena cajna kujna i golema terasa. Studijata se nameneti za izdavanje preku cela godina. Kontakt telefon: 076 593 071
Donce Pupinoska
076593071
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации