Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdavaat studija vo centarot na Ohrid

400 МКД /дневно

Се изнајмува од: Goran 20 јун. 17:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Издавам двокреветни и трокреветни студија. Секое студио има посебно купатило,комплетно опремена кујна, тв, кабловска, wi-fi интернет и тераса. Куќата располага и со сопствен паркинг.Сместувањето се наоѓа во центарот на градот, 5 минути пешки до плоштадот, 10 минути пешки до плажи “Kadmo” и “Kuba Libre” Цена многу поволна, 400 денари по особа! Ве очекуваме!
За информации и резервации контактирајте со нас на:
e-mail:[email protected]
mob:070536119
Кон почеток