Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva apartman vo Ohrid

30 ЕУР /дневно

Се изнајмува од: Билјана 11 септ. 21:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
Се изнајмува апартман во Охрид со две спални соби,дневен престој,трпезарија,кујна,тоалет,три тераси, клима, ТВ.
Билјана
071206500
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации