Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Smestuvanje vo strog centar na Ohrid od 24.08.2018

0 МКД

Се изнајмува од: Hristina 22 ноем. 08:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
Сместување во центарот на Охрид на 50м од влезот на охридската чаршија, студијата се опремени со мини кујна, одделни купатила, безжичен интернет, кабелска ТВ...
Подетално на нашата веб страна: www.ohridsobi.com
Тел. инфо: 077/570-091

ohrid sobi apartmani охрид соби апартмани
Hristina
077570091
Кон почеток