Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Smestuvanje vo strog centar na Ohrid

0 МКД

Се изнајмува од: Hristina Денес 00:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
Сместување во центарот на Охрид на 50м од влезот на охридската чаршија. Студиото е опременo со клима, кујна, одделна бања, тераса, безжичен интернет, кабелска ТВ...
Тел. инфо: 077/570-091

ohrid sobi apartmani охрид соби апартмани
Hristina
077570091
Кон почеток