Оглас од претпријатие Објавени: јул. 22 2022 04:33

Sobi apartmani vo Ohrid na kej Centar

Објавени: јул. 22 04:33
Прегледи: 1453
Sobi I apartmani opremeni so Klima, sekoe posebno WC so tus kabina ,kujni komplet,kablovska ,besplatno wi-fi,novo na samiot kej odaleceno 250 metri od Centar I 200 metri od kuba libre I ladno plazite ,imame sopstvenik parking besplatno javete se do 10 Juli .od 1 Juli do 10 Juli I od 15 do 30 avgust na 3 dena 1 den gratis na 5 dena 2 dena gratis I na 7 dena tri dena gratisima I gratis denovi sopstvenik Stojanoski Dragan 078425650 ,075525650,076296957,078296957 koj NE e zadovolen nemora da plaka eftino a ubavo076296957 Опис на линк

КАМЕН ИНЖЕНЕРИНГ увоз-звоз

КАМЕН ИНЖЕНЕРИНГ увоз-звоз
Посети ја страната на нашата продавница

Kej marsal tito 103

078425650

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации