Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Sobi i apartmani na kej

1 850 МКД /дневно

Се изнајмува од: Villa White lake 25 ноем. 16:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Се издаваат соби и апартмани во центар на градот, на кеј. Собите се нови, комплетно опремени, интернет, кабловска, сопствени купатила итн.
Двокреветни соби со балкон и поглед на езеро 2150 денари за ноќевање за двајца.
Двокреветни соби без балкон 1850 денари за ноќевање за двајца.
Апартмани за четворица, исто така комплетно опремени, со балкон и поглед на езеро - 4650 денари за ноќевање.

Тел за контакт 076 888 288 и 072 220 008
Villa White lake
 
076888288
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации