Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sobi i apartmani na kejot na Ohridskoto Ezero

30 ЕУР /дневно

Се изнајмува од: Емил 19 јун. 13:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
Се издаваат соби и апартмани на кејот на Охридското езеро.

Собите се нови и комплетно опремени: сопствено купатило, тв со кабловска, бесплатен wi fi, мини бар, балкон со поглед на езеро. Апартманите се опремени и со мини кујна.

Промотивни цени со попуст од 25% за месец јуни
Тел 076 888 288
villa.whitelake@gmail.com
Емил
076888288
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации