Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SOBI I APARTMANI / СОБИ И АПАРТМАНИ НА КЕЈ

1 850 МКД /дневно

Се изнајмува од: Villa White lake 22 септ. 17:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Се издаваат соби и апартмани во центар на градот, на кеј. Собите се нови, комплетно опремени, интернет, кабловска, сопствени купатила итн.
Двокреветни соби со балкон и поглед на езеро 2150 денари за ноќевање за двајца.
Двокреветни соби без балкон 1850 денари за ноќевање за двајца.
Апартмани за четворица, исто така комплетно опремени, со балкон и поглед на езеро - 4650 денари за ноќевање.

Тел за контакт 076 888 288 и 072 220 008
Villa White lake
076888288
Leaflet
Кон почеток