Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Sobi na 50 metri od samata Plaza

0 МКД

Се изнајмува од: Sashko Вчера 15:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
SOBI NA 50 METRI OD SAMATA PLAZA. SAMOPOSLUGI NA SAMO 70 METRI. SOPSTVEN PARKING. 15 MINUTI PESKI DO CENTAR. VISOKO KVALITETNA USLUGA. ZA INFORMACII I REZERVACII JAVETE SE NA TEL 071-528-517
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации