Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Sobi od 34m2 vo Ohrid

250 МКД /дневно

Се изнајмува од: ELI Вчера 17:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Охрид
СЕ ИЗНАЈМУВААТ СОБИ И АПАРТМАНИ НА САМО 10 МИН ОД ЦЕНТАР. ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ЈАВЕТЕ СЕ НА 071698518 ЕЛИ
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации