Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sobi Ohrid novo udobno evtino....rezerviraj...

350 МКД /дневно

Се изнајмува од: SLAVCO 17 септ. 08:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
***ПОЧИТУВАНИ***
Издавам соби во ново изградена кука во близина на дискотека арена карши градска болница на 1200 м од кеј 15 мин пешаченје
Собите се опремени со нови единачни и дупли кревети,кабелска телевизија,wi.fi.конекција,бањи,кујна со комплетен прибор.
Обезбеден сигурен паркинг за вашето возило
Комбе до било која плажа достапно пред самиот смештај...
На 200 м имате на располагање повеке маркети
пошта банка...
Повелете ...
Кон почеток