Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Соби Охрид удобно евтино ... резервирајте

350 МКД /дневно

Се изнајмува од: SLAVCO Вчера 09:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
***ПОЧИТУВАНИ***
Издавам соби во нова куќа спроти градска болница опремени со нови кревети
Кабелска
Ви.фи
Купатила
Кујни со комплетен прибор
Паркинг
Комбе превоз до сите плажи пред смештај (автобуски цени) на секој 15.мин.
БЕСПРЕКОРНО ЧИСТО ВО СЕКОЈ МОМЕНТ)
Повелете ...
КОНТАКТ Славчо 070 966 616
SLAVCO
  Online
070966616
Leaflet
Кон почеток