Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sobi prv red do plaza-TRPEJCA

0 МКД

Се изнајмува од: Slavica sikaleska Вчера 11:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Локација
Охрид
Se izdavaat sobi vo Trpejca prv red na samata plaza.Sobite imaat golema terasa kujna I wc.
Kontakt: slavica
Tel: 075 771279
Slavica sikaleska
Leaflet
Кон почеток