Оглас од претпријатие Објавени: јул. 21 2022 10:18

Studija Paloski Pestani

Објавени: јул. 21 10:18
Прегледи: 899
Izdavam dobro uredeni studija, 2 trokrevetni i 5 dvokrevetni. Sekoe ima zasebna terasa, kablovska, internet , frizider , WC .
Se naoga na odalecenost od 10m od obala.
Kukata e opkruzena so picerii, prodavnici, restorani, na 50 m se taxi postojki i avtobuski postojki.
Povelete ......
Опис на линк

APARTMANI STUDIJA " PALOSKI "

izdavam dobro uredeni apartmani studija na 10m od bregot na Ohridskoto Ezero vo s.Pestani
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

izdavam dobro uredeni apartmani studija na 10m od bregot na Ohridskoto Ezero vo s.Pestani
s.Pestani 070212419 046285242 070391556

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации