Објавени: јул. 05 2022 12:31

Top studia i sobi so kupatila vo Ohrid

МКД

/ дневно
Објавени: јул. 05 12:31
Прегледи: 1062
Izdavam sobi i apartmani vo Ohrid.Apartmanite se opremeni so kabelska,WI-FI,kujna.Povrsina 35 kvadrati.Nova kuka,golemi prostorii ,terasi,ubavi kreveti.Imame cetvorokrevetni ,trokrevetni ,dvokrevetni sobi.Ima parking.Bezbedna lokacija,Vednas do centarot.Do skoloto Hristo Uzunov.Samo 10-11minuti peski do centarot.Za soba cenata e 300 denari od osoba so vklucena taksa .Od 20 juli do 25 avgust, cenata e 350 denari.Za studio cenata e 400 denariTel.za konktakt .Titnete ke se javime.076 266 050 One
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации