Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Вила Мери

0 МКД

Се изнајмува од: петар 19 авг. 19:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Се издаваат соби и студио во стариод дел на Охрид, до Антички театар.
Секоја соба располага со сопствено вц, клима, мини бар и телевизија.
Студиото располага со кујна, вц, клима, телевизија.
петар
078384710
Leaflet
Кон почеток