Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Villa Koceski Pestani

9 ЕУР /дневно

Се изнајмува од: TONI 24 мар. 16:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Izdavam APARTMANI vo Pestani na 50m.od ezeroto vo mirna i zelena okolina so golem dvor i sopstven parking so video nadzor i elektronski vlez. Opremeni se so sopstven toalet,mini kujna so komplet sadovi,+ zaednicki prostor so skara, TV. i Wi-Fi ...Ceni od 9 evra po krevet na den vo 2,3 i 4 krevetno smestuvanje!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации