Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

odmor vo prilep so vaucer ili kes

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Hotel Dion 16 септ. 19:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Локација
Прилеп
✅Со ваучар, но со можност и во кеш✅
Вреди да се посети, искористи, комплексот "Маркови Кули" Прилеп каде ќе добиете добро гостопримство од персоналот на хотелот, со можност за одмор во комплетно опремените соби, користење на базенот, атлетската патека и тениските терени!
За Вашето слободно време оставете да се погрижиме за Вас!!!
Нашите гости го добиваат БЕСПЛАТНО користењето на базен и некој од спортските терени!
Контакт телефон 075 270 093
Hotel Dion
075270093
Leaflet

Hotel Dion

1 Огласи во продавницата
Кон почеток