Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava ubav stan vo strog Centar na Prilep

220 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Stevan Денес 16:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
За живеалиштето
Локација
Прилеп
Iznajmuvam stan vo strogiot centar na gradot Prilep. Stanot e so povrsina od 68m2. Se sostoi od 3 sobi, kujna , kupatilo, i salon. Istiot e kompletno namesten i klimatiziran. Oglasot e isklucivo namenet za stranci.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации