Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVAAT SOBI VO PRILEP

Се изнајмува од: Zoran Boskoski 09 јул. 14:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
SE IZDAVAAT SOBI VO PRILEP 2 DVOKREVETNI I EDNA TROKREVETNA WC SO KUPATILO , DNEVNA SO KUJNA WIFI KABLOVSKA IMA MOZNOST ZA IZDAVAJNE NA CEL SPRAT 4 SOBI SALON I KUPATILO ZORAN 075 24 77 35
Zoran Boskoski
075247735
Кон почеток