Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Baram cimer

0 ЕУР

Се изнајмува од: Oglas 31 јул. 00:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
За живеалиштето
Baram cimer/ki za vo posebna soba so tv internet kompletno namesten stan sobata e so 2 kreveti izlez na terasa cena 100€ plus smetki se delat na dva dela okolu ,30€ na eden struja voda internet lift parno
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации