Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava soba so kujna i kupatilo

5 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: Angelco 08 јан. 10:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se izdava soba so kujna i kupatilo kompletno opremena so poseben vlez
Angelco
078433830
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации