Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdavaat sobi za studentki i vraboteni

5 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: Трајковски Димче 26 јан. 17:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се издава соба за студентки и вработени исклучиво женски,
во населба Аеродром, кај Веро, позади Рударски институт,
Трајковски Димче
075381255
Leaflet
Кон почеток