Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdava Soba Skopje Centar bezgazdi Gradezen Medici

140 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Blaga 06 септ. 13:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
За живеалиштето
Se Izdava Soba ( Издава соба Скопје ) vo Skopje Centar blizu do Elektro Gradezen i Medicinski Fakultet i Evropski Univerzitet ( pozadi Bunjakovec ). Ubavo namesten so 2 kreveti bez gazdi, no ima uste edna plus soba so dva kreveta i plus denevna. Znaci stanot ke go delite so uste 2 devojcinja. Moze i celiot stan za 4 ili 3 studentki so site 3 posebni sobi za 320 evra na 071330802 ili 072 222 902 ( ne koristam mail, ako ne se javime pustete sms)
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации