Македонски | Shqip | English |

Se izdava namestena garsonjera vo Crnice

Се изнајмува од: Xxx 26 јан. 18:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

100 ЕУР / месечно

Површина: 30 m2
Локација: Центар, Скопjе
Se izdava namestena garsonjera vo crnice
Kontakt : 072 629-111
Cena : 100 €
Нема посетени огласи
Кон почеток