Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava soba vo Centar

0 МКД

Се изнајмува од: Адамс 07 јан. 19:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
издавам соба во строги Центар,до стар хотел Bristol на 2min до Ramstore, погоден за магистранти и докторанти. Повеќе информации на број 071/922-054
Адамс
075/215-905
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации