Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се издава соба во Црниче, наместена.

4 500 МКД /месечно

Се изнајмува од: Анастасија 30 авг. 10:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Издавам соба во Црниче на спрат од куќа со посебен влез од газди. Интернет тв , посебен струјомер, кујна, бања, 15 мин пешки до Центар, Наместена, тел 070390395
Анастасија
070390395
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации