Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

се издава соба

5 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: Луна 03 окт. 18:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Се издава двокреветна соба 5.000ден по особа, во цената се вклучени сметки. Локација близу Веро Џамбо.
Луна
071279267
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации