Објавени: авг. 12 2015 10:23

Ednokrevetna soba vo Centar za zenska osoba

Објавени: авг. 12 10:23
Прегледи: 65
Во цената е вклучено користење на кујна,купатило и содржи пристап до интернет(по договор).Смештојот е во стан со газдарица и сите трошкови за комуланите услуги се вклучени во цената.Цена по договор.

Контакт : 075/466 - 553 ; Елена ( 10:00- 20:00 часот )
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации