Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava dvokrevetna soba kaj Dzambo Vero

100 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: vojislav bajevski 23 дек. 10:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Izdavam dvokrevetna soba kaj Djambo Vero. Vseliva vednas Tel. 078 920 725 i 070 865 852.
vojislav bajevski
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации