Објавени: авг. 11 2015 10:33

Se izdava namestena soba vo Centar

МКД

/ месечно
Објавени: авг. 11 10:33
Прегледи: 71
Се издава наместена соба за двајца студенти/студентки во Центар, веднаш до Парк на Франкофонија. Цената е 4000 денари од кревет + дел од сметките за струја и вода.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации