Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namestena soba vo Gazi Baba

3 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: kenan 15 септ. 17:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
За живеалиштето
izdavam namestena soba so parno ,kujna i kupatilo vo avtokomanda naprizemje. tel;075850338
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации