Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava soba vo Zelezara

Се изнајмува од: Димче 29 ноем. 21:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Издавам наместена соба во н.Железара со парно греење, интернет, заедницка кујна и купатило
Димче
0038970303950
Leaflet
Кон почеток