Македонски | Shqip | English |

Se izdava soba vo Gjorce Petrov

Се изнајмува од: vesna 28 јан. 08:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

3 000 МКД / месечно

Адреса: sremski front
Површина: 50 m2
Локација: Ѓорче Петров, Скопjе
izdavam sobi vo gorce petrov vo blizina na ocnata klinika pogodni za rabotnici
Нема посетени огласи
Кон почеток