Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam namestena ednokrevetna soba

60 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Борче 10 дек. 18:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Издавам наместена еднокреветна соба во Влае со сопствена кујна и бања.
Борче
070 358052
Leaflet
Кон почеток