Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IZDAVAM NAMESTENA SOBA OD 120m2 VO KARPOS

Се изнајмува од: ZORAN 04 фев. 14:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
IZDAVAM NAMESTENA SOBA SO POSEBEN VLEZ, KUPATILO, KUJNA, KABELSKA, INTERNET VO KUKA BEZ GAZDI. CENA PO DOGOVOR. 078 224 833 07 821 888
Leaflet
Кон почеток