Македонски | Shqip | English |

Izdavam soba vo Vlae

Се изнајмува од: Kire 27 јан. 10:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Ivan Cankar 105a
Површина: 0 m2
Локација: Карпош, Скопjе
Izdavam soba vo naselba Vlae so parno, kujna, toalet i so poseben vlez cena po dogovor kontakt telefon 02/5209924 i mobilen 071/305 627
Нема посетени огласи
Кон почеток