Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava soba za studentka vo Karpos

60 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Marija 30 авг. 22:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Издавам убаво наместена соба за една студентка во зграда во Карпош 2 кај Драмски театар во непосредна близина на ФЕИТ, ФИНКИ, Машински факултет, Технол.-мет.факултет, Универзитет за туризам и менаџмент, Педагошки...
Собата е светла, на сончева страна, со парно греење, нови термопан прозори, нови ролетни, голем ТВ, кабловска телевизија...
Цена по договор. Контакт телефони: 078/393 367 и 072/535 073
Leaflet
Кон почеток