Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdavaat sobi vo Karpos

0 МКД

Се изнајмува од: Sobi 05 апр. 20:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Se izdavaat dvokrevetni sobi na sprat od kuka bez gazdi so poseben vlez.Sobite se komplet opremeni .Slobodni od 10 April.Se naoga vo Karpos 1 kaj pedagoska akademija.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации