Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva namestena soba kuka vo Kozle

Се изнајмува од: Зоран 29 септ. 17:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се изнајмува куќа 80м2 во Козле.
-сопствено подно греење
-Клима
-ТВ
-2 WC-ња
Зоран
078 880844
Кон почеток