Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NAMESTENI SOBI

0 МКД

Се изнајмува од: ZORAN 08 мар. 11:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
IZDAVAM NAMESTENI SOBI SO KUPATILO, INTERNET, KABELSKA VO KUKA BEZ GAZDI, POGODNI ZA VRABOTENI I STUDENTI. 078 22 48 33 I 075 821 888
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации